اپن کارت چیست؟

اپن کارت یک سیستم مدیریت فروشگاه اپن سورس، قدرتمند است که به راحتی قابل استفاده می باشد، که با آن می توانید چندین فروشگاه آنلاین را از یک پنل مدیریت نمایید. بخش مدیریتی اپن کارت بسیار راحت است، فقط کافی است فرم ها را پر نمایید و روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید. افزونه های حرفه ای زیادی نوشته شده است که برای برآوردن نیازهایتان و سفارشی سازی فروشگاهتان می توانید از آنها استفاده نمایید.

یک فروشگاه اپن کارتی دقیقا بعد از نصبش، می تواند آماده دریافت سفارشات باشد. همه کاری که شما باید انجام دهید نصب اپن کارت است (از طریق سرویس نصب اپن کارت فارسی یا توسط خودتان این کار قابل انجام است)، پس از آن شما می توانید یک قالب رایگان یا تجاری برای فروشگاهتان انتخاب نمایید، و توضیحات محصولات و تصاویر آنها را در فروشگاهتان درج نمایید، در انتها با انجام کمی تنظیمات، فروشگاهتان آماده دریافت سفارش می باشد. در صورت نیاز به آموزش نصب می توانید آموزش آن را مطالعه نمایید.

نمای عمومی یا "ظاهر فروشگاه" اپن کارت بسیار حرفه ای به نظر می رسد و به محض نصب آماده فروش می باشد.

چرا اپن کارت؟

دیدارهای اپن کارت:
رایگان، اپن سورس و استفاده آسان پلتفرم فروشگاهی!

بدون هزینه ها (حق الزحمه) ماهیانه، بدون دریافتی; فقط یک نرم افزار قوی با قابلیت سفارشی سازی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی. دارای نصب آسان، کافی است قالبتان را انتخاب کنید، و محصولات خود را درج کنید و در انتها فروشگاهتان آماده دریافت سفارش می باشد.

برای فروشگاهتان می توانید قالب مدرن، واکنش گرا یا کلاسیک را از میان هزاران قالب طراحی شده برای این سیستم انتخاب نمایید تا فروشگاه شما برای محصولات قابل فروشتان مناسب باشد.

بخش مدیریت اپن کارت موبایل فرندلی شده است و از طریق موبایل هم می توانید آن را مدیریت نمایید، دارای جزئیات کاملی برای محصولات، سفارش ها و مدیریت مشتریان، گزارش های خرید، ابزارهای بازاریابی و سایر موارد - این سیستم به شما اجازه می دهد که هر بخشی از فروشگاه آنلاین جدید خود را توسط هر دستگاهی مدیریت نمایید، هر جایی در دنیا که باشید. داشبورد مدیریت اپن کارت گزارش های لازم را در مورد فروش به شما می دهد، همچنین با استفاده از هر یک از گزینه های منو مدیریت اپن کارت می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر استفاده نمایید.

با استفاده از قابلیت های افزونه های آماده که در طیفی بیش از 14000 برای کارهای مختلف وجود دارد، در هر وسعت یا هرصنعت یا هر زمینه ای که بخواهید، اپن کارت برای فروشگاه اینترنتی شما عالی خواهد شد.

نمایی از فعالیت ما

مرداد 1396

انتشار نسخه 3.0.2.0 اپن کارت فارسی

مرداد 1395

انتشار نسخه 2.3.0.2 اپن کارت فارسی

اسفند 1394

انتشار نسخه 2.2.0.0 اپن کارت فارسی

مهر 1394

انتشار نسخه 2.1.0.1 اپن کارت فارسی

خرداد 1394

انتشار نسخه 2.0.3.1 اپن کارت فارسی

آذر 1393

انتشار اولین نسخه پایدار اپن کارت نسخه 2 (2.1.1.1) به زبان فارسی

اردیبهشت 1393

انتشار نسخه 1.5.6.4 اپن کارت فارسی

بهمن 1391

انتشار نسخه 1.5.5.1 اپن کارت فارسی

تیم ما

تیم اپن کارت فارسی با فعالیت طولانی در زمینه سیستم فروشگاه اپن کارت اعلام آمادگی می کند تا با ارائه خدمات ویژه به کاربران اپن کارت، زمینه رشد بیشتر و بهتر این سیستم فروشگاهی را بوجود بیاورد.

خدمات ارائه شده توسط این تیم، شامل برنامه نویسی اختصاصی، طراحی ظاهر فروشگاه و پشتیبانی فنی اختصاصی اپن کارت می باشد، در صورت نیاز به هر گونه خدماتی در این زمینه می توانید از طریق فرم تماس با ما، تماس بگیرید.