همه منوها به طور کامل قابل گسترش می باشند
محصول هایتان را اضافه نمایید و پس از آن می توانید در فروشگاهتان سفارش دریافت کنید.

داشبورد مدیریت

داشبورد مدیریت

تمام اطلاعات مهم در در یک نگاه کلی موجود است. مروی کامل از آنجه که در مجموع سفارشات، فروش، مشتریان، افراد آنلاین، تجزیه و تحیل فروش و بسیاری ویدجت های دیگر مهم می باشد

مدیریت مشتریان

به منظور سازماندهی موفق یک فروشگاه آنلاین نیاز به همکاری با بسیازی از افراد دارید، که هریک نقش متفاوتی را اجرا می کنند. اپن کارت به شما اجازه می دهد تا شما بتوانید دسترسی های جداگانه ای را برای افراد مختلف گروه ها و کاربرا تعیین نمایید.

مدیریت مشتریان
چندفروشگاهی

چندفروشگاهی

چندین فروشگاه را از یک پنل مدیریت نمایید. محصولات را به فروشگاه های مختلف اختصاص دهید. برای فر فروشگاه یک قالب متفاوت انتخاب نمایید. تنظیمات فروشگاه را محلی سازی نمایید. قیمت های محصول را برای هر فروشگاه تعیین نمایید.

گزینه ها، خصوصیات

محصولات دارای آپشن ها (گزینه های) مختلفی هستند. همانند ویژگی های اندازه، رنگ ها، طول، ارتفاع و ... در هر حال اپن کارت راه حلی برای اضافه کردن قابلیت های مهمتر و بیشتر برای محصول دارد.

گزینه ها، خصوصیات
بازاریابان

بازاریابان

اپن کارت همچنین دارای سیستم بازاریابی می باشد، که بازاریاب ها می توانند محصولات خاصی را تبلیغ کنند و در ازای آن مبلغی را دیافت نمایند. که درصد آن قابل تعیین می باشد. همچنین این سیستم دارای چندین روش پرداخت همانند چک، تحویل در منزل، پرداخت آنلاین و پرداخت نقدی می باشد.

تخفیف ها، کوپن ها و ویژه ها

تخفیف ها، کوپن ها و ویژه ها

خرده فروشان اغلب مجبور به پایین نگه داشتن قیمت های خود می شونند تا با سایرین رقابت کنند. اپن کارت برای چنین مواردی تخفیف را پیشنهاد می کند، کوپن های تخفیف و ویژه ها، راه های متداول برای جلب نظر و افزایش فروش می باشند.

پشتیبان گیری و بازیابی

پشتیبان گیری و بازیابی

موارد اضطراری پیش آمده؟ اپن کارت به شما اجازه می دهد از فروشگاهتان بکاپ بگیری و بازگردانی نمایید. به دنبال راهی آسان برای بروزرسانی و ویرایش سریع محصولات و دسته بندی ها و هرچیزی دیگر در اپن کارت هستید؟ کافی است در وب سایت اصلی اپن کارت یا مرکز افزونه ها به دنبال آن بگردید

دسته بندی ها و محصولات بی نهایت

رایگان در دانلود و استفاده

اپن کارت منبع باز (اپن سورس) و رایگان است. منبع باز به معنای شفافیت، کدباز و چشم اندازه جامعه است. رایگان به این معنی است که ما به شما گزینه ای برای تغییر، به اشتراک گذاری و ویرایش اپن کارت برای پروژه تان می دهیم. کافی است همین امروز شروع کنید و کار خودتان را بر روی کپی خود آغاز نمایید.

اکنون دانلود نمایید
Free to download and use
Unlimited Categories

دسته بندی های بی نهایت

ایجاد دسته بندی ها و زیر شاخه های نامحدود اختصاص محصولات به آنها.

محصولات بی نهایت

مهم نیست که شما می خواهید یک محصول بفروشید یا یک میلیون محصول، اپن کارت از آن پشتیبانی می کند.

محصولات بی نهایت
محصولات قابل دانلود آماده

محصولات قابل دانلود آماده

در اپن کارت شما به آسانی می توانید محصولات دیجیتال بفروشید. همه کاری که شما باید انجام دهید کلیک کردن روی یک دکمه است، محصول را آپلود نمایید و قیمت را تعیین نمایید. در انتها محصولات شما آماده فروش می باشد.

نظرات محصولات و امتیازدهی

نظرات محصولات و امتیازدهی

نظرات محصول مشتریان مهمترین فاکتور است که باعث ترویج به خرید یا انصراف تصمیم گیری های مشتریان را از خرید می باشد. اپن کارت دارای سیستم قدرتمند و یکپارچه نظرات و رتبه بندی می باشد.

امتیازهای جایزه title=

امتیازهای جایزه

یک برنامه پاداش است که دارای نتایجی است، افزایش طول عمر مشتری و بازگشت آن به خرید.

جستجو آسان - خرید آسان

فیلترها

فیلترها

ایجاد فیلترهای مطابق با ایجاد دسته بندی ها. این یک راه عالی برای مشتریان است که بتوانند به جستجو بهتر هر چیزی در فروشگاه شما بپردازند. جستجو آسان - خرید آسان.

چند ارزی

در هر ارزی بفروشید، هرجایی در دنیا. دریافت خودکار بروزرسانی نرخ ها. تنظیم مالیات های مختلف. همه اینها باعث فروش آسان و آنلاین می شود.

چند ارزی
چند زبانه

چند زبانه

اپن کارت برای بیش از 40 زبان زنده دنیا ترجمه شده است! به راحتی می توانید زبان چینی، ژاپنی، آلمانی و حتی زبانهای راست به چپ مثل فارسی و عربی را در آن مدیریت نمایید

ارسال ایمیل به نفع شما

اپن کارت به شما یک راه آسان برای ارسال خبرنامه به مشتریان پیشنهاد می کند. با انجام این کار شما می توانید به آسانی کمپین های بازاریابی خودتان را شروع نمایید.

ارسال ایمیل به نفع شما

درگاه های پرداخت جامع

درگاه های پرداخت

درگاه های پرداخت

برای این سیستم درگاه های پرداخت زیادی نوشته شده است، همچون درگاه های بانکی و درگاه های غیر مستقیم. تعدادی به هسته اپن کارت فارسی اضافه شده است ، موارد دیگری نیز موجود است که می توانید دانلود نمایید یا بخرید و به اپن کارت خود اضافه کنید.

پرداخت های دوره ای

تنظیم پرداخت های دوره ای برای مشتریان. اگر شما قصد فروش محصولات از طریق ثبت دارید، اگر شما در حال ترویج تخفیف یا عضو هستید، یا اگر می خواهید پرداخت را به قسط های کوچکتر تبدیل کنید. این ویژگی به صاحبان فروشگاه کنترل بیشتری می دهد که چطور مشتریان برای محصولات یا سرویس ها تغییر می کنند.

پرداخت های دوره ای
روش های حمل و نقل

روش های حمل و نقل

روش های حمل و نقل متداول دنیا برای شما در این سیستم درج شده است. روش های ارسال از طریق پست عادی، پیشتاز و ... که غیر از موارد موجود سایر موارد هم در مرکز افزونه ها یا به صورت تجاری موجود است.

گزارش های فروش

اپن کارت درای بخش گزارش فروش قدرتمندی می باشد، گزارش محصولات مشاهده شده و محصولات خریده شده. اگر شما می خواهید هرگونه گزارش اضافی دریافت کنید شما می توانید از افزونه های دیگری که برای این کار به صورت رایگان و تجاری موجود است استفاده نمایید.

گزارش های فروش

امکان آسان برای افزایش قابلیت ها

افزونه های اپن کارت

افزونه های اپن کارت

اپن کارت دارای سیستمی مبتنی بر ماژول است که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی قابلیت های آن را برحسب نیازشان گسترش دهند. امکان تغییر آسان و سریع: پرفروش ترین ها، دسته بندی ها، برجسته ترین ها، جدیدترین ها، ویژه ها، تولیدکنندگان، اطلاعات، گوگل آنالیز و بسیاری صفحات دیگر.

نصب کننده افزونه ها

گسترش قابلیت های فروشگاهتان همانن تکه یک کیک. نصاب افزونه ها به شما اجازه می دهد بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی و تنها با چند کلیک ماژول آپلود نمایید.

نصب کننده افزونه ها

مرکز افزونه ها

در وب سایت اصلی اپن کارت بیش از 13000 ماژول و قالب موجود است، که با استفاده از آنها می توانید فروشگاه خود را توسعه دهید. شما می توانید قالب های زیبا، سرویس های موردنیاز، ماژول های پرداخت و سایر ماژول ها را از این وب سایت و سایت اصلی تهیه نمایید.

  • PayPal
  • eBay
  • Amazon
  • MailChimp
  • Google Analytics
  • Facebook
  • Word Press
  • Excel

100% قابل ترجمه

اپن کارت 100% قابل ترجمه می باشد. اپن کارت فارسی علاوه بر داشتن زبان شما دارای تاریخ شمسی نیز می باشد که برای کاربران ایرانی مناسب می باشد. همچنین در صورت نیاز می توانید زبانهای دیگر نیز به فروشگاهتان اضافه نمایید.

100% قابل ترجمه
همکاران ایرانی

همکاران ایرانی

برای پروژه خود به دنبال کمک حرف ای ها می گردید؟ کافی است از بخش همکاران با همکاران مورد تایید تماس بگیرید.

مشاهده همکاران

واکنش گرا (رسپانسیو) و سئو فرندلی

موبایل/تبلت

اپن کارت به صورت پیش فرض واکنش گرا (رسپانسیو) می باشد. این بدان معنی است که مهم نیست در جه وسیله ای، فروشگاه شما بسیار جذاب به نظر می رسد. موبایل، تبلت، دسکتاپ و یا یک وسیله با صفحه نمایش بزرگ که مطمئنا شما هم تصور خواهید کرد. شما همچنین می توانید از وب سایت های خارجی و معتبری مثل تم فارست یا تمپلیت مونستر برای خرید قالب اقدام نمایید.

موبایل/تبلت
سئو

سئو

زمان و پولتان را برای بهتر شدن رنکینگ وب سایت خود در موتورهای جستجو هدر ندهید. ما می دانیم که این امر چقدر مهم است برای همین ما برای شما مراقب این مورد هستیم. شما همچنین می توانید سئو اپن کارت خود را با برخی افزونه های تجاری یا رایگان ما بهبود ببخشید.

تبلیغات و بازاریابی

بدون نیاز به افزونه های گران قیمت. بخش تبلیغات و بازاریابی ادر داشبود اپن کارت به شما اجازه درج و پیگری فعالیت های بازاریابی که ایجاد می کنید را می دهد.

تبلیغات و بازاریابی
فیدها (خوراک) محصول

فیدها (خوراک) محصول

اتصال به پایگاه گوگل و نقشه سایت گوگل و تعیین اینکه چطور گوگل محصولات شما را مشاهده و لیست کند

تسویه حساب میهمان و کابرات عضو

مهم ترین گام و تبدیل آن به یک مشتری - تسویه حساب، اپن کارت هر دو حالت تسویه حساب با کاربران عضو و کاربران میهمان را دارا می باشد. انتخاب با شماست.

تسویه حساب میهمان و کابرات عضو

ماژول های فارسی شده یا توسعه یافته خود را در مرکز افزونه ها به اشتراک بگذارید.

مکانی برای به اشتراک گذاری افزونه ها

مکانی برای به اشتراک گذاری افزونه ها

در وب سایت اصلی اپن کارت بیش از 13000 افزونه و قالب موجود می باشد، در این وب سایت هم سعی می شود موارد رایگان را برای کاربران ایرانی گرد هم بیاوریم. اگر تاکنون برای فروشگاه خود ماژولی را توسعه یا ترجمه کرده اید که فکر می کنید برای سایر کابران هم ممکن است مفید باشد، در این وب سایت آن را برای سایرین نیز به اشتراک بگذارید.

دارای ساختار MVC-L

اپن کارت دارای ساختار MVC-L می باشد (Model-View-Controller-Language framework)، MVC یک الگوی معماری نرم افزار محبوب است که در اپن کارت از جمله یک نهاد زبان توسعه یافته است.

دارای ساختار MVC-L
API

API

از ویژگی های اپن کارت API می باشد که به شما اجازه می دهد تا برنامه های شخص ثالث را برای عملکرد بهتر اپن کارت در کارکرد با فروشگاه ادغام نمایید. مشاهده API.

اپن سورس

اپن سورس به معنای شفافیت، کد باز و چشم انداز جامعه است. برای شروع کافی است پروژه اپن کارت را در گیت هاب مشاهده نمایید

اپن سورس